Kurumsal

NAYIR & KARAHANLI & AKKOL HUKUK BÜROSU, 2018 yılında kurulan ve Alanya’da faaliyet gösteren bir avukatlık ortaklığıdır. Ofisimizde hem danışmanlık hem de dava takibi hizmetleri sunulmaktadır.

Ofisimizde iyi derecede İngilizce ve Rusça bilen avukatlar çalışmaktadır. Başlıca faaliyet alanlarımız şöyledir; Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Yabancılar Hukuku, İş Hukuku, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Deniz Ticareti Hukuku, İcra İflas Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Rekabet Hukuku, Dava ve Tahkim hizmetleridir.

Son derece karmaşık konuları basitleştirerek, pratik ve yaratıcı çözümler üretmek konusunda önemli bir uzmanlığa sahibi olan büromuz, Türkiye’de veya yurt dışında yatırım yapan yerli ve yabancı müvekkillerine pek çok alanda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Ofisimiz, uzman ve tecrübeli kadrosu tarafından son derece titiz ve detaylı bir hazırlık süreci sonunda yürütülen adli ve tahkim yargılamalarında kısa sürede olumlu sonuçlar alarak bu alanda güvenilir bir büro olarak öne çıkmaktadır.

Hukuk ile medeniyet ve kültürleri arasında ahenk kuramayan cemiyetler bedbahttırlar. Falih Rıfkı Atay

Vizyonumuz ve Misyonumuz

İşimizi güven, ahlak ve dürüstlük kuralları çerçevesinde yürütüp müvekkillerimize en iyi hizmeti sunmaya gayret ederiz. Onların hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımımızla vekalet ilişkisini son derece titizlikle yürütürüz.

Hukukun ve adaletin üstünlüğüne duyduğumuz inanç doğrultusunda çalışmalarımız sonucu elde ettiğimiz bilgi ve tecrübelerimiz ile kişi ya da kurumların, birbirleriyle ya da devletle olan ilişkilerinden doğan anlaşmazlıklarında, hukuki bilgimize başvurulan konularda, müvekkillerimizi ilgili makamlarda temsil edip, haklarını mesleğimizin etiğine uygun olarak en özenli biçimde savunuruz

Aile hukuku hakkında bilgi almak ister misiniz ?

Translate »